Kasko Sigortası

Hasar Anında Sizinle Beraberiz

Kasko sigortası ile güvenili yol deneyimleri için siz değerli sigortalılarımızın her zaman yanınızdayız. Çarpma-çarpışma, sel, dolu, terör, hırsızlık, yanma, yolda kalma, çekici, yedek araç ve daha fazla teminat seçenekleri ile sizi bir çok sorundan koruyoruz.

En Kapsamlı Servis Ağı

Hasar anında ülkemizin her yerine yayılmış geniş servis ağımız hizmetinizde.

Seçenekli Yedek Araç Hizmeti

Hasar süresi boyunca segment, vites türü, yakıt türü seçenekleri ile yedek aracınız hizmetinizde.

24 Saat Yardım Merkezi

7/24 Çağrı merkezi ve mesai saatleri içerisinde uzman kadromuz ile karşılaşabileceğiniz tüm problemlerde gereken desteğe hazırız.

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Hasar sonrası %100 haksız dahi çıksanız vereceğiniz zararın karşılayan, sigortanızın yetersiz kalması durumunda tamamlayan teminatlar ile yanınızdayız.

15 Yaşına Kadar Arabalara Kasko Teminatı Gelişim Sigortada!

 1. 1
  Kasko Sigortası ile Neler Güvende?

  Araç

  Aracınla yaptığın kazalarda veya çalınma, yolda kalma, doğal felaketler, anahtar çalınması, yanlış yakıt dolumu gibi durumlarda sigortan yanında.

  Şoför

  Araç kullanırken başına gelebilecek kazalarda karşılaşacağın hasar ve tedavi masrafları, Akkasko kapsamında.

  Araçtaki Kişisel Eşyalar

  Sadece aracın ve sen değil, eşyan da önemli. Olası riskler yaşandığında araç içindeki kişisel eşyan da koruma altında.

  Karşı Araç

  Aracınla karşı tarafa vereceğin maddi veya bedeni zararlarda Zorunlu Trafik Sigortası limitleri yetersiz kalırsa oluşacak masrafları da güvence altında.

  Teminatlar

  Çarpma & Çarpışma

  Sigortalının iradesi dışında, sabit ya da hareketli bir cisim tarafından araca çarpılması ya da aracın böyle bir cisme çarpması durumunda oluşacak masrafları karşılar.

  Yangın

  Aracın kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşan hasarları kapsar.

  Hırsızlık

  Aracın çalınması halinde sigorta sahibine araç rayiç bedeli kadar ödeme yapılır.

  İhtiyari Mali Mesuliyet

  Üçüncü kişilere verilen maddi ve bedeni zararların trafik sigortası teminatlarını aşan kısmını üstlenir.

  Koltuk Ferdi Kaza – Tedavi Masrafları

  Yolculuk süresi boyunca yaşanacak her türlü kaza sonucu oluşan vefat, maluliyet ve tedavi masrafları teminat altındadır.

  Hukuksal Koruma

  Sigortalının aracıyla dahil olduğu herhangi bir kaza neticesinde yapmak zorunda olduğu hukuki savunma ve dava masraflarını karşılar.

  Yol Yardım Hizmetleri

  Aracın bozulması, kaza sonucu hareketsiz kalması gibi durumlar ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti sağlanır.

  Mini Onarım

  Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masraflarını karşılar.

  Ek Teminatlar

  Doğal Afetler

  Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım, su baskını, toprak kayması, yanardağ püskürmesi gibi vakalarda aracın gördüğü zararları kapsar.

  Terör

  Terör olaylarından dolayı hasar gören aracın tamir masraflarını kapsar.

  Kişisel Eşya

  Araç park halinde iken veya içinde kimse bulunmadığı sırada araç içerisinde bırakılan kişisel eşyanın çalınması, sigorta kapsamında değerlendirilir. (Ticari mallar, nakit, kıymetli evrak, mücevherat hariç.)

  Yurt dışı

  Aracın yurt dışı seyahatlerde olası risklere karşı güvence altına alınması sağlanır.

  Yanlış Akaryakıt Dolumu

  Akaryakıt alımı esnasında pompacının yanlış akaryakıt dolumu yapması durumunda, aracın maruz kalacağı mekanik masraflar, teminat limiti dahilinde karşılanır.

  Anahtar Kaybı

  Sigortalı aracın anahtarının kaybolması veya çalınması durumunda, aracın sonradan yaşanacak güvenlik sorunu riskine karşı, kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları teminat altındadır.

  Ek Aksesuar

  Aracın orijinal parçaları dışında sürücünün yaptırdığı ek aksesuarların zarar görmesi durumunda oluşacak masraf, ek teminat kapsamındadır.

  Kemirgen Hayvan Zararları

  Kemirgen hayvanların kaportaya girmesi halinde araca verdikleri hasarın maliyeti, ek teminat kapsamındadır.

  Anahtar ile Çalınma

  Araç anahtarı ile aracın çalınması durumunda bundan doğacak zararlar kapsam dahiline alınır.

 2. 2
  Ücretsiz Hizmetler

  Yol Yardım

  Aracın bozulması veya kaza sonucu hareketsiz kalması durumları ile aracın yakıtının bitmesi, lastiğinin patlaması gibi hallerde çekici hizmeti ve araç arızalarında tamirci ihtiyacının karşılanması, 7/24 Yol Yardım Hizmeti’nde.

  Yedek Araç Hizmeti

  Kaza sonrası aracın hareket edemeyecek veya trafik güvenliğini tehdit edecek durumdaysa 1 iş gününden uzun sürecek tamir işlemlerin için onarım süresi boyunca kullanabileceğin yedek aracın hazır.

  Mini Onarım Hizmeti

  Kasko poliçesi geçerliliği süresince ekstra bedel ödenmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın araçtaki ufak hasarların tamir masrafları, Mini Onarım Hizmeti ile karşılanır. Geniş hizmet ağı ve kaliteli servis hizmeti ile küçük çizikler, göçükler, boya tamiri ile iç döşeme, cam ve plastik hasarları, hasarsızlık indirimi etkilenmeden onarılır.

  Aksigorta mini onarım hizmeti hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Acil Tıbbi Yardım

  Acil müdahalenin gerektiği durumlarda araç içindeki herkes, kara ambulansı ile en yakın sağlık kuruluşuna nakledilir. Üstelik kullanılan ilaç ve malzemeler ücretsiz olarak temin edilir.

  Sıfır Araç Koruması

  Sıfır km aracının tam hasar alması durumunda, ikinci el değeri yerine anahtar teslim değerinin ödenmesi imkânı da kasko avantajları arasında. 

  Gelişim Sigorta aracılık hizmetleri olarak 1997 yılından bu yana, hayatınızı daha güvenceli, başınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizlerin yanınızda olabilmek adına anlaşmalı olduğumuz 20 sigorta şirketi ile faaliyet göstermekteyiz.

Değerlerimiz şeffaflık,müşteri odaklılık, dürüst, lider ve güvenilir bir sigortacılık anlayışıdır.

  ADDRESS

  Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent İş Hanı Bloğu, No:10T/103 Esenler/İstanbul

  PHONE

  0212 429 26 25
  0553 728 00 92
  0553 728 00 91

  EMAIL

  muhasebegelisim@outlook.com